lampa ultrafioletowa

Co robimy

--------------------------------

Zapewniamy lampę UV, inteligentny elektroniczny zasilacz, pełny zestaw konfiguracji światła UV i system utwardzania UV.

Utwardzanie aplikacji

dostarczanie standardowych i niestandardowych lamp UV i komponentów do zastosowań w drukowaniu, wykańczaniu powierzchni, klejach, samochodach i opakowaniach.

Klasyfikacja aplikacji

Utrzymujemy relacje biznesowe w skali globalnej

Obróbka powierzchniowa

Lampy utwardzające ultrafioletem (UV) znalazły szerokie zastosowanie w lakierze i bezbarwnej powłoce wierzchniej, a także w pigmentowanych powłokach i aplikacjach atramentowych.

Uzdatnianie wody

Promieniowanie ultrafioletowe może spowodować, że wirus bakteryjny utraci zdolność do samoreprodukcji, a jakość wody będzie miała na celu antyseptyczne, dezynfekcyjne i oczyszczające.

Oczyszczanie powietrza

Lampa UV ma silny wpływ na utlenianie substancji organicznych i natychmiastowy efekt oczyszczania z gazów przemysłowych i innych drażniących zapachów.

Fotochemiczne

Produkuje urządzenia fotochemiczne składające się z systemów "pod klucz" i specjalnie zaprojektowane systemy stosowane w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym.

ultraviolet lamp

lampa ultrafioletowa

Przesłano 8 stycznia 2019 r
Infrared lamp

Lampa podczerwieni

Przesłano 8 stycznia 2019 r
UV Electronic power supply

Zasilanie elektroniczne UV

Przesłano 8 stycznia 2019 r
uv lamp accessories

akcesoria do lamp UV

Przesłano 8 stycznia 2019 r

Nasze atuty

Rozmawiaj o nas

O nas

Nasza firma powstała w 2007 roku. Niezależna konstrukcja UV wspiera różne dziedziny. Z 25-letnim doświadczeniem w zakresie oznaczania UV. Nasz zespół inżynierów zapewni obsługę techniczną i opracuje rozwiązania UV dla klientów ogólnych.

Produkujemy pierwszy w Chinach energooszczędny zasilacz o niskiej częstotliwości i bez strat, z 40% oszczędnością energii i 10% -100% regulacji. Nasze oznaczenie receptury jest zgodne z zapotrzebowaniem każdej domeny.

Jakość EPS przedłuży żywotność lampy UV o 1,5 razy w porównaniu z tradycyjnym zasilaniem. Brak promieniowania i oszczędność energii zapewnią przyjazne dla użytkownika doświadczenie.

Firma dokonała przełomu w dziedzinie ciekłej reakcji chemicznej przemysłowej oczyszczalni ścieków, utwardzania snapem na rurociągu naftowym i utwardzania żelu krzemionkowego.

W 2018 roku nasza firma wprowadziła dwie linie produkcyjne do potrzeb różnych dziedzin. Z całym powyższym dodatkiem, Skuteczny i profesjonalny zespół ds. Produkcji i marketingu jest wart zaufania.

Co oferujemy

Nasze produkty

Klasyfikacja produktu

Wszystkie produkty można dostosować do potrzeb różnych branż druku UV. Dzięki najdłuższemu czasowi życia, najkrótszemu czasowi ekspozycji, błyskawicznemu oświetleniu, najwyższej energii widmowej i stabilnej wydajności operacyjnej, produkty mogą być lepsze dzięki naszym odpowiednim zasilaczom.

UV Electronic power supplies

Elektroniczne zasilacze UV

Elektroniczne zasilacze UV są najbardziej wydajnymi i energooszczędnymi elektronicznymi produktami balastowymi na rynku.

Infrared heating lamp

Lampa grzewcza na podczerwień

XUPURUI jest wiodącym producentem podczerwieni, lampy podczerwonej, podwójnych rurowych elementów grzewczych, kwarcowych lamp grzewczych na podczerwień oraz lampy podczerwonej ze złotym odbłyśnikiem.

iodine gallium uv lamp

lampa galowa jodowo-jonowa

Lampy do wypalania płyt to opracowanie wysokociśnieniowej lampy rtęciowej z domieszką żelaza lub galu. Za pomocą tych dodatkowych halogenków metali.

Metal halide UV lamp

Lampa metalohalogenkowa UV

Energia spektralna lampy metalohalogenkowej bardzo dobrze dopasowuje się do spektrum absorpcji niektórych materiałów w celu uzyskania szybkich reakcji utwardzania.

Replacement UV lamp

Wymienna lampa UV

Z naszej obszernej oferty możemy zapewnić najlepszą alternatywę dla oryginalnego producenta marki.

UV inkjet lamp

Lampa UV do drukarek atramentowych

Xupurui UV oferuje najbardziej efektywne kosztowo lampy UV do drukarek atramentowych do druku atramentowego w trybie jednokolorowym i wielokolorowym.

UV Mercury lamp

Lampa UV Mercury

Standardowe lampy polimeryzujące UV, zwane także lampami UV, są głównymi częściami utwardzania powierzchniowego.

Label printing UV lamp

Druk etykietowy Lampa UV

Lampy ultrafioletowe w zakresie długości fali od 365 nm do 400 nm są szczególnie skuteczne w utwardzaniu tuszu światłoczułego UV.

Optical media applications uv lamp

Zastosowania lampy optycznej lampy ultrafioletowej

Lampy ultrafioletowe w zakresie długości fali od 365 nm do 400 nm są szczególnie skuteczne w utwardzaniu tuszu światłoczułego UV.

PCB exposure uv lamp

Lampa UV doświetlania PCB

Większość wstępnie powlekanych płytek PCB ma dobrą reakcję na spektrum 350-450 nm. Przy równomiernym narażeniu na promieniowanie UV lampy metalohalogenkowe UV mogą być wykorzystywane do produkcji płytek drukowanych.

Shoes irradiation uv lamp

Lampa UV do napromieniania butów

Światło ultrafioletowe wyładowane przez lampy UV napromieniowuje klej UV, dzięki czemu zwiększa się powinowactwo pomiędzy podeszwą a podeszwą EVA.

UV printing lamp

Lampa drukarska UV

Lampy UV zostały z powodzeniem zastosowane w drukarkach UV, w tym w opakowaniach, etykietach, drukach roboczych i specjalnych aplikacjach UV.

Jesteśmy ekspertami Dostosowane

Wszystkie produkty można dostosować do potrzeb różnych branż druku UV. Dzięki najdłuższemu czasowi życia, najkrótszemu czasowi ekspozycji, błyskawicznemu oświetleniu, najwyższej energii widmowej i stabilnej wydajności operacyjnej, produkty mogą być lepsze dzięki naszym odpowiednim zasilaczom.

Po prostu wypełnij arkusz specyfikacji lampy UV, nasi specjaliści pomogą. Dostosuj lampy UV do swoich potrzeb.

Uwaga: Nie dostarczamy oryginalnych lamp UV marki. Ale nasze lampy gwarantują najlepszą alternatywę dla jakości i ceny oryginalnych marek.

Czytaj więcej
Customized UV lamp

Kraje eksportujące

Nasze produkty są eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Indii, Rosji, Japonii, Korei Południowej, RPA, Bakista, Egiptu, Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji i innych krajów i regionów.

Niemcy

34 transakcje / przesłane w 2019 r

Indie

59 transakcje / przesłane w 2019 r

USA

36 transakcje / przesłane w 2019 r

Japonia

27 transakcje / przesłane w 2019 r

Korea

21 transakcje / przesłane w 2019 r

Pakistan

31 transakcje / przesłane w 2019 r

Egipt

19 transakcje / przesłane w 2019 r

Brytania

43 transakcje / przesłane w 2019 r

Francja

33 transakcje / przesłane w 2019 r

indyk

28 transakcje / przesłane w 2019 r

Republika Południowej Afryki

29 transakcje / przesłane w 2019 r

Rosja

47 transakcje / przesłane w 2019 r

Możesz nas znaleźć na następujące sposoby

Contact us

Tel: +86 18733295583 +86 15194973615

Dodaj: Południowa strona Sanyi Road, Zhuozhou City072750, Prowincja Hebei, Chiny

E-mail:xprlamps@gmail.com