Uv lambası

Ne yaparız

--------------------------------

UV lamba, akıllı elektronik güç kaynağı, UV ışık yapılandırması ve UV kür sistemi ile dolu set sunuyoruz.

Kür uygulamaları

Baskı, Yüzey İşlemleri, Yapıştırıcılar, Otomotiv ve Ambalajlamadaki uygulamalar için standart ve özel yapım UV lambalar ve bileşenler sunmak.

Uygulama sınıflandırma

Global olarak iş ilişkilerini sürdürüyoruz

Yüzey işleme

ultraviyole (UV) kür lambaları cila ve şeffaf son kat ile pigmentli kaplama ve mürekkep uygulamalarında geniş kullanım alanı bulmuştur.

Su arıtma

Ultraviyole ışınlı sterilizasyon etkisi bakteriyel virüsün kendini çoğaltma yeteneğini kaybetmesine neden olabilir, su kalitesi antiseptik, dezenfeksiyon ve arındırıcı bir amaç edinir.

Hava filtreleme

UV lambası organik maddeler üzerinde güçlü bir oksidasyon etkisine ve endüstriyel atık gaz ve diğer tahriş edici kokulara derhal temizleyici bir etkiye sahiptir.

Fotokimyasal

Anahtar teslimi sistemler ve farmasötik ve ince kimya endüstrilerinde kullanılan özel tasarım sistemler içeren fotokimyasal ekipman üretir.

ultraviolet lamp

Uv lambası

8 Ocak 2019'da yüklendi
Infrared lamp

Kızılötesi lamba

8 Ocak 2019'da yüklendi
UV Electronic power supply

UV Elektronik güç kaynağı

8 Ocak 2019'da yüklendi
uv lamp accessories

uv lambası aksesuarları

8 Ocak 2019'da yüklendi

Bizim avantajlarımız

Hakkımızda Konuşun

Hakkımızda

Şirketimiz 2007 yılında kurulmuştur. Çeşitli alanları destekleyen bağımsız UV tasarımı. UV atama konusunda 25 yıllık deneyime sahip. Mühendis ekibimiz teknik servis verecek ve genel müşteriler için UV çözümleri tasarlayacaktır.

% 40 güç tasarrufu ve% 10 -% 100 ayar ile Çin'in ilk düşük frekanslı ve kayıpsız akıllı elektronik güç kaynağını üretiyoruz. Her bir alan talebine göre formülasyon tasarımımız uygundur.

EPS'nin kalitesi, UV lambasının ömrünü geleneksel güç kaynağının 1,5 katı kadar uzatacaktır. Hiçbir radyasyon ve güç tasarrufu, kullanıcı dostu bir deneyim sağlayacaktır.

Şirket, sıvı kimyasal reaksiyon endüstriyel atık su arıtma, petrol boru hattında ani sertleşme ve silika jel kürleme alanlarında bir atılım yaptı.

2018 yılında, şirketimiz çeşitli alanların ihtiyaçlarını karşılamak için iki üretim hattı tanıttı. Yukarıdakilerin yanı sıra, Verimli ve profesyonel üretim ve pazarlama ekibi güveninize değer.

Teklifimiz

Bizim ürünlerimiz

Ürün Sınıflandırma Ekranı

Tüm ürünler, farklı UV baskı endüstrilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir. En uzun kullanım ömrüne, en kısa maruz kalma süresine, hızlı aydınlatmaya, en yüksek spektral enerjiye ve kararlı çalışma performansına sahip ürünler, uygun güç kaynaklarımızla daha iyisini yapabilir.

UV Electronic power supplies

UV Elektronik güç kaynakları

UV elektronik Güç Kaynakları, piyasadaki en verimli ve enerji tasarruflu elektronik balast ürünleridir.

Infrared heating lamp

Kızılötesi ısıtma lambası

XUPURUI kızılötesi, kızılötesi lamba, ikiz tüplü ısıtma kuvars elemanları, yedek kuvars kızılötesi ısıtma lambaları ve altın reflektörlü kızılötesi lambaların lider üreticisidir.

iodine gallium uv lamp

iyot galyum uv lambası

Plak yakma lambaları, demir veya galyum katkılı yüksek basınçlı cıva lambasının gelişimidir. Bu ek metal halojenürlerin yardımı ile.

Metal halide UV lamp

Metal halide UV lambası

Metal halojenür lambanın spektral enerjisi, hızlı kürlenme reaksiyonları oluşturmak için bazı malzemelerin emme spektrumuna çok iyi uyar.

Replacement UV lamp

Yedek UV lambası

Kapsamlı seçimimizden, orijinal marka üreticisine en iyi alternatifi sağlayabiliriz.

UV inkjet lamp

UV mürekkep püskürtmeli lamba

Xupurui UV, dijital inkjet tek renkli ve çok renkli baskı çözümleri için en uygun maliyetli UV mürekkep püskürtmeli lambaları sağlamaya adamıştır.

UV Mercury lamp

Uv cıva lambası

UV lambaları olarak da bilinen standart UV kür lambaları, yüzey ışık kürü endüstrisinin temel parçalarıdır.

Label printing UV lamp

Etiket baskı uv lambası

365nm ila 400nm dalga boyu aralığındaki UV lambaları, UV ışığa duyarlı mürekkebin iyileştirilmesinde özellikle etkilidir.

Optical media applications uv lamp

Optik medya uygulamaları uv lambası

365nm ila 400nm dalga boyu aralığındaki UV lambaları, UV ışığa duyarlı mürekkebin iyileştirilmesinde özellikle etkilidir.

PCB exposure uv lamp

PCB pozlama uv lambası

Önceden kaplanmış PCB'lerin çoğu 350-450nm spektrum için iyi bir tepkiye sahiptir. UV'ye maruz kalma homojenliği ile, metal halojenür UV lambaları PCB İmalatı için kullanılabilir.

Shoes irradiation uv lamp

Ayakkabı ışınlama uv lambası

UV lambaları tarafından boşaltılan ultraviyole ışık UV yapıştırıcısını ışınlar ve EVA ayakkabı tabanı ile vampir arasında daha iyi bir afinite sağlar.

UV printing lamp

Uv baskı lambası

UV lambaları, ambalajlama, etiketler, iş baskısı ve özel UV uygulamaları dahil olmak üzere UV baskı uygulamalarında başarıyla uygulanmıştır.

Biz uzman Özelleştirilmiş

Tüm ürünler, farklı UV baskı endüstrilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir. En uzun kullanım ömrüne, en kısa maruz kalma süresine, hızlı aydınlatmaya, en yüksek spektral enerjiye ve kararlı çalışma performansına sahip ürünler, uygun güç kaynaklarımızla daha iyisini yapabilir.

Basitçe UV lamba özellik sayfasını doldurun, uzmanlarımız size yardım etmenize yardımcı olacaktır.

Not: Orijinal marka UV lambaları tedarik etmiyoruz. Ancak lambalarımızın orijinal marka üreticilerinin kalitesi ve fiyatına en iyi alternatif olacağı garanti edilmektedir.

Daha fazla oku
Customized UV lamp

İhracat yaptığı ülkeler

Ürünlerimiz ABD, Almanya, Hindistan, Rusya, Japonya, Güney Kore, Güney Afrika, Bakista, Mısır, İngiltere, Fransa, Türkiye ve diğer düzinelerce ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

Almanya

34 adet / işlem 2019 yılında yüklendi

Hindistan

59 işlem / 2019'de yüklendi

Amerika Birleşik Devletleri

36 işlem / 2019'de yüklendi

Japonya

27 işlem / 2019 yılında yüklendi

Kore

21 işlem / 2019'de yüklendi

Pakistan

31 işlem / 2019'de yüklendi

Mısır

19 işlem / 2019 yılında yüklendi

Britanya

43 işlem / 2019'de yüklendi

Fransa

33 işlem / 2019'de yüklendi

Türkiye

28 işlem / 2019 yılında yüklendi

Güney afrika

29 işlem / 2019 yılında yüklendi

Rusya

47 adet işlem / 2019 yılında yüklendi

Bizi aşağıdaki şekillerde bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Tel: +86 18733295583 +86 15194973615

Ekle: Sanyi Yolun güney tarafında, Zhuozhou City072750, Hebei Eyaleti, çin

E-mail:xprlamps@gmail.com